BETONGstudio inviterer til «mange-til-mange»-samling

Arkitekter, ingeniører, landskapsarkitekter, utbyggere, entreprenører, teknologer, leverandører, produsenter, håndverkere og andre relevante faggrupper inviteres til faglig samling og utveksling av erfaringer.

Tema: Etterbehandling av vegger og gulv
Dato: 9. mai 2019
Tid:  13.00 – 16.00
Sted: BETONGstudio –Sørligata 8b (kart)
Arrangementene er i regi av: BETONGstudio og Byggutengrenser
Arrangementet er gratis.

PÅMELDING

ETTERBEHANDLING av gulv og vegger – inne og ute

  • Materialer – Hva finnes på markedet?
  • Ulike bruksområder og metoder – Hvordan bruke det? Innhold, utførelse og i beskrivelse
  • Utveksling av erfaring, frustrasjon, glede!

MANGE til MANGE- konseptet:
Våre medlemmer stiller med 4-5 tekniske resurser som får ansvar for hvert sitt bord, og hvert sitt fagområde innenfor tema. Øvrige deltakere får inntil 40 minutter på hvert bord, før dere flytter til neste bord, med ny fagperson, ny info, innfallsvinkel, samtale,
spørsmål og svar.

Felles samtale avslutter dagen.

Egner seg for alle som forholder seg til den synlige betongen på en eller annen måte! Blandt annet arkitekter, ingeniører, landskapsarkitekter, utbyggere, entreprenører, teknologer, leverandører, produsenter, håndverkere!

Våre medlemmer er:
Sika, Tunge Ting, FABEKO, Mapei, Unicon, Kynningsrud prefab, Loe Betongelementer, Norcem, FABEKO, GCB, Betongelementforeningen, Norsk Betongforening, NorBetong, Norcem, Cemex, RAD, Byggimpuls, Contiga.

 

Velkommen!